
Австралийската марка Kaolin създаде гама от плочки, изработени от порцелан, които могат да бъдат използвани както в големи, така и в малки вътрешни пространства.
Гамата Future е проектирана от Kaolin и се предлага в селекция от неутрални цветове – Volcanic Dark Grey, Limestone White и Pietra Ceppo Taupe.
Предлагат се в различни размери и покрития, устойчиви на хлъзгане и според компанията са създадени като „иновативно, достъпно и устойчиво решение, предназначено за мащабни проекти“.

Гамата Future е сертифицирана с ниво А GreenRate от Global GreenTag – базирана в Австралия екомаркировка.
Плочките на Kaolin са направени от прецизно разработен порцелан и са с устойчиви размери, с 90-градусови коригирани ръбове и средна степен на водопоглъщане от 0,04%.
Снимки: Kaolin

