„Максимално скоро, още в близките месеци, Драгалевци като първа крачка, да получи връзка с колекторната система на София. Това е задача номер едно, колкото и да струва на СО, без да прехвърлят проблема в неясното бъдеще“ – този ултиматум отправиха от Иниц






